Przewodnik po rejestracji na zawody Pucharu Polski Stunt Cup

Rejestracja na zawody Polish Stunt Cup

Rejestracja na zawody Polish Stunt Cup

Polish Stunt Cup powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek! Organizatorzy pracowali ciężko przez ostatnie miesiące, aby wymyślić kilka zupełnie nowych, ekscytujących i wymagających elementów, które przeniosą zawody na zupełnie nowy poziom. Ponadto, zostało zaplanowane coś specjalnego na wielki finał tegorocznych zawodów, więc zaznaczcie swoje kalendarze i przygotujcie się na dziką jazdę! Ten artykuł zawiera ważne informacje na temat procesu rejestracji i wymagań zgłoszeniowych do Polskiego Pucharu Stunt. Jeśli czujesz, że przydałby Ci się dodatkowy trening przed podjęciem tego wyzwania, sprawdź również inne informację na stronie internetowej polishstuntcup.pl, które pomogą ci w przygotowaniach.

Co potrzeba do rejestracji w Polskim Pucharze Stunt?

Rejestracja zawodu Polish Stunt Cup nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nalezy pamiętać że na teren zamknięty można zabrać tylko jedną dodatkową osobę, jeśli nie bierze ona udziału w zawodach.

Do rejestracji będzie potrzebne podanie kilku podstawowych danych osobowych oraz kilka informacji dodatkowych. Poniżej znajdziesz kilka niezbędnych informacji do rejestracji w zawodach Pucharu Polski w Stuntdrivingu:

  • Adres e-mail
  • Na którą serie zawodów chcesz się zarejestrować: Europe Stunt Cup 2017 Szczecin - Pierwsze Mistrzostwa Europy lub PSC Warszawa - Finałowa seria PSC 2017
  • Numer telefonu
  • Imię i nazwisko
  • Ksywa
  • Skąd jesteś
  • Na jakim motocyklu wystąpisz
  • Pojemność motocykla
  • Jeżeli masz ze sobą namiot serwisowy, podaj jego wymiary. Wymiary namiotów i rodzaj pojazdu jest nam potrzebny aby ustalić powierzchnie serwisową dla zawodnika.

Na adres e-mail prześlij zdjęcie przedstawiające Ciebie razem z motocyklem. Fotografia będzie twoją wizytówka przedstawiającą zawodnika.

Ważne informację dla przyszłych uczestników zawodów

Jest kilka ważnych rzeczy, które uczestnicy muszą wiedzieć zanim zarejestrują się na te zawody. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest to, że każdy biorący udział w zawodach musi mieć ukończone 18 lat do dnia zawodów. Jest to wymóg bezpieczeństwa i ubezpieczenia, który muszą posiadać wszystkie zawody. Zasadniczo, jeśli masz mniej niż 18 lat, jesteś zbyt niedoświadczony i nie jest bezpieczne, abyś uprawiał tego rodzaju sport ekstremalny. Druga bardzo istotna sprawa to sprawność twojego motocykla. Zanim przystąpisz do zawodów muszi odpowiednio przygotować swój pojazd oraz być pewnym że jest w pełni sprawny. Kolejną rzeczą to stan twojego zdrowia, musisz być w pełni sił aby wziąć udział w takich zawodach. W końcu ma to być przyjemność, a nie problem na przyszłość.

Loading...